lilakar

Zaloguj się lub zarejestruj aby przeglądać zawartość serwisu

 

Imię: 
Gabriela
Płeć: 
Wiek: 
55
Miejsce zamieszkania: 
Bio: 

Jeśli szukacie dla bliskiej osoby wyjątkowego prezentu to prawdopodobne, że przy naszym udziale idealny upominek będziecie mogli przygotować. Robimy kartki okolicznościowe, które realizowane są jedynie ręcznie przez naszych wykonawców. Macie okazję do tego, by przygotować kartę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że wykonane ręcznie kartki będą jak artystyczne dzieło, które spodoba się osobie, która kartę otrzyma. Każda karta przez nas przygotowywana jest dopracowana, zrealizowana doskonale. Realizujemy kartę tak, by stworzyć wyjątkowy wygląd dopasowany do konkretnej sytuacji, która ma znaczenie dla wyglądu danej karty. Wszystkie elementy karty są dopasowane do oczekiwań klientów. Wystarczy przedstawić je naszym pracownikom, a postaramy się zadbać o to, by karta odpowiadała w 100% temu jakie macie w stosunku do nas oczekiwania. Decydując się na naszą firmę będziecie mieli upominek, który będzie wyglądał doskonale. Jeśli chcecie poznać naszą firmę możecie na stronie fabrykartki zobaczyć jakie karty już wykonywaliśmy.

Historia

Posiada konto przez
1 miesiąc 3 tygodnie

Zaproszenia

Referral link
Register to this site using my referral link

O nas

Oceniaj i sprawdzaj wynajmowane lokale. Dodawaj bezpłatne ogłoszenia! Oceń lokalizację,stan mieszkania,skomunikowanie, właścicieli.
Celem Rentielo jest sprawienie, aby poszukiwanie i wybór mieszkania do wynajęcia było czynnością prostą i przyjemną a sam najem bezpieczny i satysfakcjonujący.

Follow us on:

Artykuły